Osnovan Media NEThics, Budva 03.07.2015
Na dvodnevnoj regionalnoj konferenciji posvećenoj samoregulaciji, koja je danas završena u Budvi u organizaciji Savjeta Evrope, zvanično je osnovana Mreža medijskih samoregulatornih tijela Jugoistočne Evrope. Ova mreža će služiti kao platforma za regionalnu saradnju i razmjenu iskustava u cilju unapređenja kvaliteta i profesionalnosti medija i etičkog novinarstva u regionu. Skraćeni naziv Mreže je Media NEThics.







